Dagys JonasBaigiasi dar vieneri metai, kuriuose nestigo tragiškų įvykių, nerimo ir įtampos. Lietuva išgyveno metus su euru, pradėjo rinkti šauktinių kariuomenę, ėmė aštriai diskutuoti apie toleranciją ir tautiškumą. Ką mums sako besibaigiančių metų įvykiai ir nauji reiškiniai? Kokius ženklus jie rodo ateičiai?

Jūsų dėmesiui pristatome laidos „Naktinis ekspresas“ pokalbį su Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Filosofijos istorijos ir logikos katedros dėstytoju docentu Jonu Dagiužiūrėti įrašą.

Laidą veda Jolanta Kryževičienė, režisierė Jolanta Stripeikienė.

Ši laida buvo transliuojama gruodžio 22 d., antradienį, 22.00 val. per LRT Kultūrą

Laida bus kartojama gruodžio 23 d., trečiadienį, 12.00 val. bei gruodžio 26 d., šeštadienį, 22.30 val.