Consilium Educationis2016 m. vasario mėn. 18 d. (ketvirtadienį), 15 val. kviečiame į CONSILIUM EDUCATIONIS seminarą, kuriame VDU profesorius dr. Jonas Ruškus skaitys pranešimą „Jungtinės edukologijos krypties doktorantūros veiklos optimizavimo diskursas“.

Seminaras vyks VU Filosofijos fakulteto (Universiteto g.  9/1, Vilnius) 201 aud.
Skelbimas – prisegtuke.

Seminarų ciklo Consilium Educationis tikslas - tai diskusijos, o ne bendrinimai, tai ne nuomonių „primetimas“, o jų išsakymas ir kiekvieno dalyvio skatinimas problemos gvildenime mąstyti įvairiais žiūros kampais.
Seminarų rengėja ir vedėja – VU Edukologijos katedros profesorė habil. dr. Vilija Targamadzė.

Kontaktinis asmuo:
Justina Garbauskaitė-Jakimovska