Jonas Dagys Panikos kambarysVilniaus universiteto Filosofijos fakulteto doc. Jonas Dagys „Info TV“ laidoje „Panikos kambarys“ dalinasi savo mintimis apie logiką kaip mąstymo branduolį, jos svarbą bei reikšmę.
Laidos įrašo kviečiame žiūrėti čia (nuo 8:13 min.).

„Panikos kambarys“ – eksperimentinis projektas, skirtas šviesti visuomenę. Tai – informacinė laida, skirta visuomenės analizei. Kokie mes esame, iš kur gauname informaciją, ar esame atsparūs propagandai? Pagrindinis laidos tikslas – diegti kritinį mąstymą. Taip pat – gerinti teksto suvokimą ir atsparumą populizmui.

„Panikos kambaryje“ dalyvauja: žymiausi Lietuvos politologai, karybos, žvalgybos, komunikacijos, žurnalistikos, istorijos, ekonomikos ekspertai.

Laidą kuria Algis Ramanauskas, Ričardas Rickevičius, Rytis Zemkauskas, Gvidas Kovėra ir Germanas Solovjovas.