ATASKAITINĖS PLAKATASVilniaus universiteto Studentų atstovybė Filosofijos fakultete (VU SA FsF) kasmet pavasarį organizuoja Ataskaitinę–rinkiminę Konferenciją. Tai – aukščiausias ir svarbiausias valdymo organas, arba kitaip – visuotinis studentų susirinkimas.

Ji yra vieša ir kiekvienas Filosofijos fakulteto studentas turi teisę joje dalyvauti. Tačiau kuo Konferencija tokia svarbi studentui, kuris nepriklauso VU SA?

Fakulteto studentai gali užduoti klausimus studentų atstovybės nariams bei turi balso teisę: tvirtina studentų atstovybės veiklos ataskaitą ir renka pirmininką, kitus studentų atstovus! Negana to, kiekvienas studentas turi teisę iškelti savo kandidatūras ir pati studentų atstovais!

Konferencijos metu renkami:
• VU SA FsF Pirmininkas;
• VU SA FsF Valdyba;
• 3 atstovai į Filosofijos fakulteto Tarybą (po 1 iš kiekvienos pakopos);
• 1 atstovas į FsF akademinę komisiją;
• 2 atstovai į FsF akademinės etikos komisiją;
• 1 atstovas į FsF atestacinę komisiją;
• 3 atstovai į FsF ginčų nagrinėjimo komisiją;
• 2 atstovai į VU SA Parlamentą;
• 10 delegatų į VU SA ataskaitinę – rinkiminę konferenciją;
• Po 1 atstovą iš kiekvienos programos į Studijų programų komitetus (SPK).

Norą kandidatuoti į VU SA FsF pirmininko vietą kandidatai turi pareikšti el. paštu iki š.m. kovo 29 d. 22 val. atsiųsdami motyvacinį laišką bei gyvenimo aprašymą (CV), kurie bus skelbiami viešai mūsų svetainėje ir Facebook renginyje. O norėdami studentus atstovauti kituose valdymo organuose kandidatūras galite išsikelti Konferencijos metu.

VU SA FsF Ataskaitinė – rinkiminė Konferencija vyks š. m. balandžio 6 d. 17 val. Filosofijos fakulteto 201 aud.