lazutkos pranesimas Nesustabdoma emigracija2016 m. balandžio 13 d. VU Filosofijos fakulteto prof. Romas Lazutka skaitė pranešimą „Nestabdoma emigracija“ Lietuvos mokslų akademijos (LMA) ir Lietuvos Respublikos Seimo migracijos komisijos organizuotoje konferencijoje „Nestabdoma ir nesustabdoma emigracija“.

Negalėjusius dalyvauti konferencijoje kviečiame klausytis profesoriaus pranešimo per LMA tiesioginės transliacijos vaizdo įrašą.

Konferencija vyko Lietuvos mokslų akademijos Mažojoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius).

Pilna konferencijos programa

Konferencijos rezoliucijos projektas „Dėl būtinybės turėti valstybinę emigracijos mažinimo programą“