kurk lietuvai logoJaunųjų profesionalų programa (JPP) „Kurk Lietuvai“ pradeda dalyvių tranką, vyksiančią iki š. m. birželio 16 d.

Kodėl verta dalyvauti?

• Turėsite galimybę pagal savo išsilavinimą praktikoje pritaikyti turimas žinias ir įgūdžius verslo aplinkos gerinimo ir investicijų pritraukimo projektuose.
  • Įgausite įvairios profesinės patirties dirbdami skirtingose institucijose.
  • Turėsite galimybę dalyvauti susitikimuose su aukščiausiais šalies pareigūnais.
  • Išplėsite savo profesinių kontaktų tinklą.
  • Su bendraminčiais galėsite įgyvendinti prasmingus visuomeninius, pilietinius, socialinius projektus ir iniciatyvas.

JPP „Kurk Lietuvai“ – pirmoji ir kol kas vienintelė profesinio tobulinimo ir gerosios  užsienio praktikos pritaikymo programa Lietuvoje, kuri suteikia galimybę jauniems profesionalams savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie modernios Lietuvos ateities kūrimo.

2012 m. prasidėjusi JPP “Kurk Lietuvai” į Lietuvą kasmet pakviečia dalyvauti programoje tarptautinės patirties turinčius jaunus profesionalus. 12 programos mėnesių JPP dalyviai rotacijos principu nacionalinio ir regioninio lygmens viešojo sektoriaus institucijas konsultuoja  Lietuvos įvaizdžio gerinimo, konkurencingumo didinimo, verslumo skatinimo, tiesioginių užsienio investicijų pritraukimo ir su jais susijusiais klausimais.

JPP nauda ir galimybės jauniesiems profesionalams:

• inicijuoti ir/ar dalyvauti įgyvendinant svarbius ir realius projektus Lietuvos viešajame sektoriuje;
• tikslingai pritaikyti įgytas žinias bei patirtį;
• kaupti vertingą profesinę patirtį dirbant Lietuvos viešajame sektoriuje, dalyvaujant JPP mokymuose ir papildomose veiklose bei sėkmingai integruotis į Lietuvos darbo rinką;
• dalyvauti susitikimuose su strateginiais sprendimų priėmėjais Lietuvos ir pasaulio politiniame, ekonominiame ir socialiniame gyvenime ir išplėsti savo profesinių kontaktų tinklą.

Pildyk dalyvio paraišką

Skelbimas Nr. 1