SHARE L BS LTUsm2016 birželio 23 dieną vyko informacinis seminaras „SHARE tyrimas Lietuvoje“. Seminaras buvo skirtas mokslininkams, kurie planuoja ateityje naudoti SHARE tyrimo metu surinktus duomenis, atlikdami mokslines analizes.

Tyrimo koordinatoriai Lietuvoje doc. dr. Antanas Kairys ir dr. Olga Zamalijeva seminaro dalyvius supažindino su tyrimo atlikimo ypatumais, duomenų naudojimo sąlygomis, tyrimo kintamaisiais ir klausimyno sandara. Besidomintiems SHARE tyrimu pristatome seminaro skaidres.

Seminaras surengtas vykdant Lietuvos mokslo tarybos finansuojamą projektą „Vyresnio amžiaus asmenų gerovė: biopsichosocialiniai veiksniai“ (sutarties numeris: MIP-15573).

Kontaktinis asmuo:
SHARE Lietuva atstovas