VU FILOSOFIJOS FAKULTETO STUDENTAIMieli VU Filosofijos fakulteto dėstytojai ir studentai,

informuojame, kad šiais mokslo metais visos paskaitos, įskaitant BUS paskaitas (kartu ir vykstančias už Fakulteto ribų), prasidės rugsėjo 5 d. (pirmadienį), kadangi Fakulteto patalpose rugpjūčio 31 – rugsėjo 4 d. vyks kolegų Istorikų organizuojamas Europos archeologų asociacijos kongresas, kuriame žada apsilankyti ne mažiau kaip 1500 mokslininkų ir tyrėjų iš Europos, Azijos, Šiaurės Amerikos, Australijos.

Visų Jūsų lauksime rugsėjo 1-osios Universiteto ir Fakulteto šventiniuose renginiuose!

Pagarbiai
Fakulteto administracija