Consilium Educationis2016 m. spalio mėn. 6 d. (ketvirtadienį), 14:30 val. kviečiame į CONSILIUM EDUCATIONIS seminarą „Acta Paedagogica Vilnensia linkmės: istoriniai, komerciniai ir akademiniai iššūkiai“. Seminaras skirtas žurnalo Acta Paedagogica Vilnensia 25 metų jubiliejui.

Pranešimus skaitys:
• buvusi žurnalo vyriausioji redaktorė prof. habil. dr. Vanda Aramavičiūtė;
• dabartinė žurnalo vyriausioji redaktorė doc. dr. Irena Stonkuvienė.

Seminaras vyks VU Filosofijos fakulteto (Universiteto g.  9/1, Vilnius) 201 aud.

Seminarų ciklo Consilium Educationis tikslas – ne apibendrinimai, o diskusijos, ne nuomonių „primetimas“, o jų išsakymas ir kiekvieno dalyvio skatinimas problemos gvildenime mąstyti įvairiais žiūros kampais.

Seminarų rengėja ir vedėja – VU Edukologijos katedros profesorė habil. dr. Vilija Targamadzė.
Kviečiame dalyvauti.

Skelbimas