Erasmus VU FsfDėmesio! Baigėsi studentų registracija pavasario semestro studijoms pagal ERASMUS+ programą.
Visų atrinktų studentų sąrašai bus paskelbti pasibaigus fakultetų atrankoms iki spalio 3 d.

ERASMUS+ stipendiją laimėjusių bei su nuline stipendija atrinktų studentų sąrašą rasite čia.
Visus, atrinktus dalyvauti ERASMUS programoje ir esančius atsarginiuose sąrašuose studentus, kviečiame dalyvauti informaciniame seminare, kuris vyks:

2016 m. spalio 5 d., trečiadienį, 15.00 val. Teatro salėje, centriniuose rūmuose.  Informacinių seminarų metu bus paaiškinti tolimesni veiksmai, praėjusiems Erasmus vidinę atranką studentams, tad dalyvavimas juose yra privalomas.

Kontaktinis asmuo:
Edita Norvilaitė
Tarptautinių programų ir ryšių skyrius, Centriniai rūmai, 242 kab.
el. paštas: