PsiDi PlakatasSpalio 14–15 dienomis, Vilniaus universitete, Filosofijos fakultete, įvyks kasmetinės psichologų dienos „PsiDi'16 Vilnius“. Šiais metais esame parengę plačią renginių programą, kuri sudomins tiek akademinės bendruomenės narius, tiek visuomenę. Nepraleisk progos patirti psichologiją iš arčiau!

Ypatingas atidarymo vakaro svečias – Olegas Šurajevas.
„PsiDi'16 Vilnius“ programa

Išankstinė registracija į kai kuriuos renginius.

PsiDi – tai didelis kelių dienų viešas renginys įvairiose miesto erdvėse, skirtas plėsti žinias apie psichologiją ir psichologus visuomenėje, griauti stereotipus ir suteikti galimybę renginio dalyviams pažinti save, įtraukiant juos į originalias, su psichologija susijusias užduotis, paskaitas ir praktinius užsiėmimus.

Laukiame tavęs!

Detalesnę informaciją galite rasti mūsų Facebook paskyroje.

Kontaktinis asmuo:
Lauryna Filatovaitė