Šį pavasarį penkerių metų gimtadienį švenčiantis Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymo centras (PTMC) gegužės 14-15 d. kviečia Jus į atviras paskaitas bendruomenei:

gegužės 14 d. 17 val. - „Kas yra psichikos sveikata ir kaip ją stiprinti?", lektorė: doc. L. Bulotaitė
gegužės 14 d
. 18 val. - „Aš ir laikas arba ką reiškia laiko perspektyva", lektorius: dr. A. Kairys
gegužės 15 d
. 16 val. - „Apie pavojingą siekį būti tobulu", lektorė: dr. M. Giedraitytė
gegužės 15 d.
17 val. - „Kūrybiškumas: pliusai ir minusai", lektorius: dr. D. Noreika
gegužės 15 d
. 18 val. - „Kas vyksta už psichoterapeuto durų", lektorė: doc. R. Bieliauskaitė

Paskaitos vyks VU Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9/1) 201 aud. (paskaitos nemokamos).

PTMC įkurtas siekiant integruoti praktinį psichologijos žinių taikymą, mokymą ir mokslinius tyrimus. Pagrindinės PTMC veiklos sritys - profesinis psichologų ugdymas ir profesionalių psichologinių paslaugų teikimas. PTMC teikia psichologines paslaugas ir VU bendruomenei.

Daugiau informacijos: Tel. +3705 2687254, el. p.: , Universiteto g. 9/1, 116 kab.