How To Stop ProcrastinatingTaigi, rudens semestras jau įpusėjo. Ar jau pradėjo kirbėti mintis, kad būtų ne pro šalį pradėti mokytis? 95% studentų (taip, tikrai tiek) teigia, kad jie yra linkę atidėti svarbias užduotis. Vieni su šia problema susitvarko patys, kiti klausia „Kaip galėčiau išmokti neatidėlioti?“. Siekdami padėti atsakyti į šį klausimą, kviečiame registruotis į įvadinę paskaitą „Atidėliojimas: kaip jį atidėti?“, kurios metu susipažinsite su atidėliojimo priežastimis ir kas trukdo nustoti atidėlioti. Ši interaktyvi paskaita padės geriau suprasti savo asmenines atidėliojimo priežastis, kliūtis, kurios trukdo įveikti šį nemalonų įprotį, nes tai yra būtina siekiant pasirinkti tinkamiausią sau atidėliojimo įveikos būdą. Dalyvavę įvadinėje paskaitoje bus pakviesti į praktinį seminarą, kurio metu mažesnėse grupelėse galės išbandyti praktines, moksliniais tyrimais grįstas atidėliojimo valdymo technikas.

Lektorė: VU Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centro psichologė Ieva Vasionytė.

Įvadinė paskaita vyks: lapkričio 7 d. 18:30 – 20:15 val. Filosofijos fakulteto 303 auditorijoje.

Kiti seminarai vyks: praėjus savaitei po įvadinės paskaitos, seminarai vyks Saulėtekyje ir/ar Filosofijos fakultete, priklausomai nuo dalyvių kiekio ir pageidavimo. Pirmenybė dalyvauti seminaruose teikiama Įvadinės paskaitos dalyviams.

Dalyvavimas paskaitoje nemokamas, bet registruotis būtina (vietų skaičius ribotas).

Renginį organizuoja:
VU Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras
Universiteto g. 9/1, 116 k.
Tel.: 852687254
El. paštas:

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos