Š. m. balandžio 25 d. VU Filosofijos fakulteto Tarybos posėdyje vyko Filosofijos fakulteto Bendrosios psichologijos katedros vedėjo, Religijos studijų ir tyrimų centro bei Lyčių studijų centro direktorių rinkimai.

Balsavimo rezultatai:

1. Prof. Gintautas Valickas Bendrosios psichologijos katedros vedėju: Už – 14, prieš – 6, negaliojančių – 2.

2. Doc. Roma Jusienė Bendrosios psichologijos katedros vedėja: Už – 6, prieš – 14, negaliojančių – 2.

Nutarta išrinkti prof. Gintautą Valicką Filosofijos fakulteto Bendrosios psichologijos katedros vedėju ir prašyti rektoriaus išrinktą katedros vedėją teikti tvirtinti Senate.

Religijų studijų ir tyrimų centro direktore išrinkta prof. Rita Šerpytytė (už – 21, prieš – 1, negaliojančių – 0).

Lyčių studijų centro direktore išrinkta prof. Dalia Leinartė (už – 21, prieš – 0, negaliojančių – 1).