vu fsmdŠ. m. balandžio 16-20 dienomis VU Filosofijos fakultete vyks Filosofijos studentų mokslinės draugijos organizuojama renginių savaitė „Filosofijos Trupiniai’12“ . Kviečiame apsilankyti! Programa:

Balandžio 16 d., pirmadienis, 18:00 214 aud.

Mąstyti kartu: filosofinės bendrystės galimybės. VU FSMD prisistatymas bei tarybos narių Dainos Habdankaitės ir Simo Čelutkos pranešimai.

Balandžio 17 d., antradienis, 18:45 209 aud.

Laurynas Adomaitis. Propozicinio vientisumo problema: kuo sakinys skiriasi nuo žodžių sąrašo?

Doc. dr. Jono Dagio pranešimas.

Rasa Davidavičiūtė. Skaičiaus sąvokos analizė Husserlio ir Frege‘s filosofijoje.

Balandžio 19 d., ketvirtadienis, 18:00 201 aud. Filosofinės bulvės apdovanojimo ceremonija, skirta pagerbti dr. Audronę Žukauskaitę už ženkliausią 2011 metų akademinį indėlį į Lietuvos filosofiją. Renginio metu VU FSMD tarybos narys Ruslanas Baranovas tars giriamąjį žodį ir dr. Audronė Žukauskaitė skaitys viešą paskaitą.

Balandžio 20 d., penktadienis, 13:00 201 aud.

Vilius Dranseika. Veiksmai: šeimyninių panašumų gal ir yra, bet šeimos - ne.

Odeta Šaukevičiūtė. Metafizikos reikšmė politinėje filosofijoje: Immanuel Kant, John Rawls, Ronald Dworkin.

Paulius Rimkevičius. Ricoeuro metaforos teorija.

Dr. Kristupas Sabolius. Vaizduotės filosofija.

16:00 Chriso Markerio filmas „La jette“ su doc. Nerijaus Mileriaus komentaru.