Doc. dr. Eglės Markūnienės paskaita „Gyvybė“. Pranešėja - gydytoja neonatologė, Vytauto Didžiojo universiteto ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto docentė.

Paskaita vyks 2017 m. gegužės 4 d., ketvirtadienį, 18 val. 30 min. VU Filosofijos fakultete, 303 auditorijoje.

Paskutinį balandžio sekmadienį buvo švenčiama Pasaulinė gyvybės diena.

Kaip gyvybę apibrėžia medikai ir kaip gyvybės reikšmė suprantama šių laikų visuomenėje? Su kokiomis etinėmis problemomis susiduria gydytojai, kokie klausimai gyvybės tema kyla viešojoje erdvėje? Kuo grindžiamas Katalikų Bažnyčios požiūris į abortus, eutanaziją, eugeniką, savižudybes?

Paskaita - kiekvieną mėnesį vykstančios skaitymo iniciatyvos „Suoprotis“ 7-osios temos apibendrinimas. „Suoprotį“ organizuoja Studentų ateitininkų sąjunga. Skaitytus tekstus ir daugiau informacijos apie iniciatyvą galima rasti čia:

Reginio prieiga socialiniame tinkle Facebook

Kontaktinis asmuo: