Diplomu iteikimasDiplomų įteikimas Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 2017 m. absolventams vyks birželio 21 d. (trečiadienį) Šv. Jonų bažnyčioje (Universiteto g. 3, Vilnius):

bakalaurams – nuo 13 iki 16 val;

magistrams – nuo 16 iki 18 val.

Pirmosios ir antrosios pakopos ar vientisųjų studijų studentams, įvykdžiusiems studijų programas ypač gerai, išduodamas CUM LAUDE diplomas. Antrosios pakopos ar vientisųjų studijų studentams, įvykdžiusiems studijų programas ypač gerai ir pasižymėjusiems mokslo tyrimo veikloje, išduodamas MAGNA CUM LAUDE diplomas. Šie diplomai išduodami Senato nustatyta  tvarka.

Norint gauti studijas patvirtinantį diplomą ir diplomo priedėlį, privalu atsiskaityti su Universitetu. Atsiskaitymo su Universitetu procedūros apibrėžtos Absolventų atsiskaitymo su Vilniaus universitetu tvarkoje.

Daugiau informacijos