Boguslavas Gruzevskis Irmanto Geluno 15 min nuotraukaNuo pirmadienio ministrui pirmininkui Sauliui Skverneliui rinkos, skurdo ir socialinės atskirties mažinimo, šeimos gerovės politikos bei demografijos klausimais patarinės mokslų daktaras profesorius Boguslavas Gruževskis.

Nuo 2010 metų B. Gruževskis yra Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Socialinio darbo katedros, nuo 2009-ųjų - Lietuvos karo akademijos Valdybos katedros profesorius. Per pastaruosius 12 metų jis vadovavo Darbo ir socialinių tyrimų institutui (nuo 2011 m. Lietuvos socialinių tyrimų centrui, nuo 2014 m. Darbo rinkos tyrimų institutui).

Parengta pagal ELTA naujieną, publikuotą LRT.lt