Š. m. kovo 19 d. (pirmadienį) 15 val. fakulteto Konferencijų salėje (201 a.) vyks psichologų doktorantų seminaras. Pranešimą „Prasmės ieškojimas ir socialinė parama nusižudžiusiųjų artimųjų gedėjimo procese” skaitys VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedros doktorantė Vaiva Klimaitė.

Seminaro moderatorius dr. Evaldas Kazlauskas. Seminaro metu bus diskutuojama apie asmenų, kurių artimieji nusižudė, gedėjimo proceso ir prisitaikymo prie netekties aspektus: prasmės ieškojimą ir socialinę paramą, bei apie tokių tyrimų teorinius požiūrius.

Kviečiame dalyvauti!

Seminarą organizuoja VU Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra. Daugiau informacijos apie renginį el.paštu: