vu didysis kiemas sml2017 m. spalio 24 d. VU Centrinė rinkimų komisija patvirtino kandidatų į laisvas Senato narių vietas sąrašą. Į Senato nario - socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo vietą kandidatuoja:

- Vytautas Ališauskas (Filologijos fakultetas)

- Vytautas Dikčius (Ekonomikos fakultetas)

- Arūnas Mickevičius (Filosofijos fakultetas)

- Nerija Putinaitė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)

- Renata Šukaitytė (Komunikacijos fakultetas)

Senato nario rinkimai vyks lapkričio 7-9 dienomis 9:00-15:00 val. Filosofijos fakultete, 107 aud.

Tie, kurie negalėsite dalyvauti rinkimuose nurodytomis dienomis, galite palikti savo balsą išankstiniame balsavime lapkričio 6 d.

Rinkimuose galės dalyvauti mokslo ir meno sričių atstovai, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintą rinkėjų sąrašą. Primename, jog balsuoti bus galima tik už tuos atitinkamos mokslo srities kandidatus, kurie nedirba tame kamieniniame akademiniame padalinyje, kuriame vykdomas balsavimas.

Informacija apie rinkimus bus skelbiama Vilniaus universiteto tinklalapio "Senato naujienų" skiltyje bei kamieninių akademinių padalinių interneto svetainėse.