Arunas MickeviciusSveikiname VU Filosofijos fakulteto Filosofijos katedros doc. dr. Arūną Mickevičių, laimėjusį rinkimus į Senatą ir linkime gerų idėjų bei produktyvaus darbo!

Centrinė rinkimų komisija lapkričio 17 d. vykusio virtualaus posėdžio metu patvirtino rinkimų į laisvą Senato nario – socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo – vietą rezultatus.

Apskaičiavus rezultatus paaiškėjo, jog daugiau nei 50 proc. dalyvavusių rinkėjų balsų surinko doc. dr. Arūnas Mickevičius, kurį Centrinė rinkimų komisija įregistravo Senato nariu. Naujai išrinktas Senato narys savo pareigas pradės eiti jau artimiausiame Senato posėdyje, lapkričio 21 dieną.

Rinkimų 2-ojo turo balsavimo rezultatai

1. Rinkimų į Senato nario - socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo vietą rezultatai.

Arūnas Mickevičius (Filosofijos fakultetas)                                  – 205 balsai (55,41 proc.)

Nerija Putinaitė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)   – 122 balsai (32,97 proc.)

Negaliojančių biuletenių: 43 (11,62 proc.)

Daugiau informacijos apie vykusius rinkimus