smithasŠ. m. vasario 24 d (penktadienį), 10 val., 201 aud. įvyks Robert Rowland Smith paskaita „Filosofija ir kasdienybė“. Robert Rowland Smith – britų filosofas, dėstytojas ir konsultantas. Akademinių studijų apie J. Derrida ir S. Freud autorius dabar yra atsidėjęs filosofijos populiarinimui – rašo knygas ir straipsnius apie jos taikymą kasdieniame gyvenime, laikraštyje „The Sunday Times“ turi savo skiltį, skirtą moralės klausimams, yra nuolatinis BBC televizijos ir radijo laidų dalyvis. Lietuvių kalba jau išleistos jo dvi knygos – „Pusryčiai su Sokratu: kasdienio gyvenimo filosofija“, kurioje filosofiškai apmąstoma viena statistinio žmogaus diena, ir „Prie vairo su Platonu“, kur apžvelgiami esminiai žmogaus gyvenimo įvykiai nuo gimimo iki mirties. Filosofas vieši Lietuvoje Britų Tarybos ir leidyklos „Tyto Alba“ kvietimu.