Š. m. kovo 20 d. visame pasaulyje švenčiama Socialinio darbo diena. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Socialinio darbo ir socialinės gerovės katedra maloniai kviečia jus dalyvauti renginiuose, kuriuos jums paruošė Socialinio darbo studijų programos dėstytojai bei studentai. Socialinio darbo dienos programa.

Socialinio darbo diena kasmet minima visame pasaulyje, pabrėžiant socialinio darbuotojo profesijos svarbą šiuolaikinėje visuomenėje ne tik sprendžiant tiesiogiai socialines problemas, bet ir prisidedant prie visuomenės humanizavimo bei socialinio teisingumo įgyvendinimo.

Kontaktinis asmuo:
Doc. dr. Elgė Šumskienė