erasmus praktikaIki vasario 29 d. galima teikti paraiškas Erasmus praktikosmobilumo stipendijai gauti. Praktikos laikotarpio pradžia turi patekti į šį laikotarpį 2012 05 01 – 2012 06 30.

Daugiau informacijos apie praktiką: http://www.europraktika.karjera.vu.lt/Anonymous/VuStudentams/Pagrindinis/Apie/

ERASMUS praktikos mobilumo stipendija – tai Europos Komisijos ir LR valstybės dotacija, skirta finansuoti tik į profesinę praktiką išvykstančiam studentui pramonės, verslo įmonėse ir neakademinėse organizacijose, vykdančiose ekonominę veiklą valstybiniame ar privačiame sektoriuose, nepriklausomai nuo jų teisinio statuso, dydžio ar ekonominio sektoriaus, kuriame jos veikia, įskaitant ir socialinę sferą.

Šiems mokslo metams turime likusią 1 vietą I šalių grupėje (Airija, Danija, Islandija, Jungtinė Karalystė, Lichtenšteinas, Norvegija, Prancūzija, Suomija, Švedija, Šveicarija).

Kilus klausimams dėl Erasmus programų, kreipkitės:

Asta Sluckutė (109 kab.)

Tel. (8 5) 266 7618, .