saulauskas ir bumblauskasŠ. m. sausio 27 d. prof. dr. Marius Povilas Šaulauskas, prof. dr. Alfredas Bumblauskas kviečia diskutuoti Vilniaus universiteto akademinės bendruomenės renginyje „Bendrauniversitetinės studijos: problemos ir galimi sprendimo būdai“.

Konferencijoje bus keliami klausimai: koks yra išsilavinimas Vilniaus universitete – universalus ar profesinis? Kaip vertinamas Vilniaus universiteto diplomas? Ar jis yra universalus pripažinimas, universalus išsilavinimas, o gal universali galimybė rinktis?

Skaityti daugiau...