5 DSC07436b2018 m. rugsėjo 28 d. 15 val. kviečiame į Vilniaus universiteto (VU) Filosofijos Instituto rengiamą seminarą „Kasdienybė ir karo trauma“. Seminaras vyks VU Filosofijos fakulteto 301 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius).

Seminaro programa:
Nerijus Milerius „Koncentracijos stovykla kaip įkasdienintos karo traumos vieta“
Agne Narušytė „Užsitęsusio karo architektūra kasdienybėje: fotografija ir dvigubas karinio aparato laikas“
Violeta Davoliūtė „Nuo triumfo iki traumos: Antrojo pasaulinio karo etnizacija Sovietų Lietuvoje“

Seminaro prieiga facebook paskyroje.

Seminaras yra LMT finansuojamo projekto „Kasdienybė ir karo traumos reprezentacija vėlyvojoje modernybėje: (S-MOD-17-1) dalis.

Kontaktinis asmuo: Nerijus Milerius, , +370 5 266 7617