Tarptautinė konferencija „Migracija, darnus vystymasis, švietimas: kelias pirmyn“ - VU Filosofijos fakultetas

DDG2018 m. spalio 12 d. kviečiame į tarptautinę konferenciją „Migracija, darnus vystymasis, švietimas: kelias pirmyn“ (angl. “International Migration, Sustainable Development and Development Education: Ways Forward”. Konferencija vyks Vilniaus universiteto (VU) Teatro salėje (Universiteto g. 3).

Pastaruoju metu visame pasaulyje smarkiai išaugus terorizmo ir ekstremistinių ideologijų keliamam pavojui saugumui, ėmė kisti visuomenės nuostatos apie tarptautinės migracijos ir prieglobsčio procesus. Konferencijoje bus nagrinėjama kaip kintantis visuomenės požiūris į (ne)saugumą ir grėsmes daro įtaką tarptautinei migracijai, o taip pat – kaip jis gali kurti nedraugišką visuomeninį ir politinį diskursą prieglobsčio, migracijos ir integracijos klausimais.

Konferencija skirta švietimo veikėjams, sprendimų priėmėjams, valstybės tarnautojams, švietimo institucijų darbuotojams, instruktoriams, mokytojų rengėjams, mokytojams ir plačiajai visuomenei. Dalyviams bus išduotas dalyvio pažymėjimas.

Konferencijos programa. Konferencija nemokama ir vyks anglų kalba.

Registracija į konferenciją vyksta iki spalio 10 d.

Kvietimas į konferenciją. Išsami informacija apie konferenciją.

Konferenciją organizuoja „Diversity Development Group“ kartu su partneriais, įgyvendindami projektą „InterCap“, kurio asocijuotu partneriu yra Vilniaus universitetas.

„InterCap“ yra 3 metų trukmės (2017–2020 m.) projektas, kuriuo siekiama kurti Europos NVO ir universitetų tinklus, ugdyti švietimo sektoriaus dalyvių gebėjimus ir skatinti globalų švietimą migracijos, saugumo ir darnaus vystymosi klausimais tarpusavio ryšiais susijusiame pasaulyje.

„InterCap“ projektą remia „Gebėjimų ugdymas bendradarbiaujant: Europos NVO ir universitetų tinklas globaliam švietimui migracijos, saugumo ir darnaus vystymosi klausimais tarpusavio ryšiais susijusiame pasaulyje“ (Nr. CSO-LA/2017/388-136).


Papildomai kviečiame susipažinti su projekto „InterCap” veiklos tyrimo/audito rezultatais:

  • 13-ką nacionalinių bei regioninių ataskaitų, pateikiančių analizę apie situaciją migracijos, darnaus vystymosi bei darnaus vystymosi švietimo srityje dalyvaujančiose šalyse/regionuose;
  • Darbotvarkės 2030, Darnaus vystymosi tikslų ir susijusių dokumentų, kurie atspindi prieglobsčio, migracijos ir migrantų integracijos politiką, bei jų įgyvendinimą ES lygmeniu analizę.

Kontaktinis asmuo: Vija Platačiūtė, , +370 67084739

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos