VU mokymaiTurbūt esate girdėję apie socialinį verslą ir socialines inovacijas? Galbūt norėtumėte išmokti patys kurti socialinį verslą ar iš arčiau pažinti tokias iniciatyvas?

Vilniaus universiteto (VU) Verslo mokykla ir VU Filosofijos fakultetas siūlo studentams ir dėstytojams tapti socialiniais inovatoriais!

VU studentai ir dėstytojai kviečiami dalyvauti projekto „Pagauk verslumo vėją“ mokymuose, kuriuose bus mokoma kūrybiškai įžvelgti galimus socialinių problemų sprendimus ir galės praktiškai pritaikyti savo įgūdžius dirbdami kartu su kuriančiais socialinį verslą.

Kvietimas ir renginio programa.

Projektas apims šias veiklas:

  • dalyvavimas mokymuose, kurių metu sužinosite apie socialines inovacijas ir socialinį verslą, instrumentus, kurie padės kurti pažangias iniciatyvas. 2-jų dienų trukmės mokymai – gruodžio 14 (I dalis) ir gruodžio 17 dienomis (II dalis) – vyks VU Verslo mokykloje (Saulėtekio al. 22, Vilniuje).  Mokymai yra nemokami.
  • norintys praktiškai pritaikyti savo žinias ir mokymų metu įgytus įgūdžius bus kviečiami 2–3 mėnesius praktiškai dirbti kartu su visoje Lietuvoje besikuriančiomis socialinio verslo iniciatyvomis ir padėti joms greičiau užaugti.


Kokią naudą gausite dalyvaudami projekte?

  • praktinės žinios apie socialinį verslą – galbūt tai ir taps jūsų ateities veikla ir gyvenimo būdu;
  • galimybės inovatyvioje veikloje pritaikyti universitete įgytas žinias bei turimus gebėjimus;
  • naujos, įdomios temos baigiamiesiems darbams;
  • galimybė susipažinti ir įsilieti į socialinių inovatorių bendruomenę.


Dalyvių REGISTRACIJA
vyksta iki gruodžio 13 d. 17 val.

ES investicijos logo sm

 

Projektas „Pagauk verslumo vėją!“ Nr. 09.3.1-ESFA-K-731-01-0008


Kontaktinis asmuo: Ieva Subačienė, , +370 5 266 7610

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos