vilniaus senamiestis 703693842018 m. gruodžio 19 d. 18 val. kviečiame į Vilniaus universiteto komunikacijos fakulteto Komunikacijos mokslų magistrantų organizuojamą diskusiją „Idėjos sostinei. Mero rinkimai“. Diskusija vyks VU KF Vilniaus balso auditorijoje (Maironio g. 7, Vilnius).

Diskusijos tikslas – aptarti politinių idėjų konkurenciją viešojoje erdvėje, siekiant sėkmingai atstovauti politinei pozicijai ir pasiekti rinkėją.

Diskusija skirta akademinei bendruomenei ir vilniečiams.

Diskusiją moderuos: Laura Čiginskaitė ir Gabija Grendaitė.

Skelbimas.

Organizatoriai: VU KF komunikacijos mokslų magistrantūros studijų programų studentai.

Kontaktinis asmuo: Gretė Gerulaitytė, +370 647 88 577,