kiemas dronas n2018 m. VU Rektoriaus mokslo premija už išskirtinius metinius mokslo pasiekimus, indėlį plėtojant mokslą universitete ir Lietuvoje bei keliant Universiteto mokslo prestižą pasaulyje apdovanota Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto asistentė dr. Paulina Želvienė.

Dr. Paulina Želvienė yra aktyvi Vilniaus universiteto mokslininkė. 2017 m. Vilniaus universitete ji apgynė socialinių mokslų srities (psichologija) disertaciją „Adaptacijos sutrikimo struktūra ir rizikos veiksniai Lietuvos populiacijoje“ (vadovas prof. dr. E. Kazlauskas). Jos moksliniai pasiekimai įvertinti 2018 m. Lietuvos mokslų akademijos (LMA) premija Jaunųjų mokslininkų ir doktorantų darbų konkurse bei LMA jaunųjų mokslininkų stipendija 2017-2018 už išskirtinius mokslinius pasiekimus.

Želvienė Paulina 2017

P. Želvienė aktyviai dirbo keliuose sėkminguose Vilniaus universiteto psichologinių mokslinių tyrimų projektuose ir yra viena pagrindinių VU Psichotraumatologijos centro tyrėjų. Šiuo metu yra podoktorantūros mokslinių tyrimų projekto, finansuojamo pagal Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą, vadovė (podoktorantūros vadovas prof. E.Kazlauskas). Mokslininkė per pastaruosius kelerius metus stažavosi aukšto mokslinio lygio trauminio streso tyrimų centruose užsienyje bei  yra viena iš jaunosios kartos mokslo ir profesinių lyderių savo srityje.

Sveikiname dr. Pauliną Želvienę bei linkime sėkmės tolesnėje mokslinėje veikloje!