nuotrauka12019 m. sausio 11 d. Filosofijos fakultetas dalyvavo kasmetinėje, jau tradicija tapusioje, pilietinėje akcijoje, skirtoje sausio 13-ąjai – Laisvės gynėjų dienai paminėti.

8 val. dešimčiai minučių Vilniaus universiteto, o tuo pačiu – ir Filosofijos fakulteto, languose buvo uždegtos atminties žvakutės. Taip siekiama prisiminti ir paminėti prieš 28 metus Lietuvos piliečių vieningą siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę ir bendrą pilietinę poziciją, padėjusią atsilaikyti prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją, bandymą karine jėga įvykdyti perversmą.

Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje sausio 12 dieną 19 val. vyks koncertas „In memoriam“, skirtas Laisvės gynėjų dienai, kurį tiesiogiai transliuos LRT plius televizija. Kviečiame dalyvauti.