Horizon2020 headerNuo 2019 m. sausio 23 d. Odensėje, Danijoje startavo programos „Horizontas 2020“ projektas SPEAR (Supporting and Implementing Plans for Gender Equality in Academia and Research) lyčių lygybės klausimams spręsti. Projekte dalyvauja 11 partnerių iš 9 Europos valstybių. Vilniaus universitetas yra vienas iš jų.

Projektas ir jo veiklos priskirtinos VU Filosofijos fakultetui, o pradiniame jo vykdymo etape projekto vadove paskelbta VU Sociologijos ir socialinio darbo instituto lektorė dr. Urtė Lina Orlova. Projekte dalyvaus ir Lyčių studijų centras.

Daugiau informacijos.