shutterstock 519220681 1 702x336 copy2019 m. vasario 6 d., trečiadienį, 14-17 val. VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete, 403 aud. Vyks seminaras-diskusija „Z kartos studentai“.

Jos metu bus mėginama atsakyti į klausimus, kas jie yra, kaip jie mokosi, kaip dėstytojui perteikti žinias jiems suprantama kalba, ir apskritai, ar jiems reikia dėstyti kitaip.

Diskusijoje dalyvaus ir Filosofijos fakulteto Psichologijos instituto mokslininkės doc. dr. Sigita Girdzijauskienė bei doc. dr. Dalia Nasvytienė.

Skelbimas.

Registracija į renginį vyksta iki vasario 5 d. el. paštu: arba telefonu: 852193147