cache 1000x563 size16x9 5bb6024d63865 DSC 80672019 m. vasario 19 d. paskelbti Lietuvos mokslų akademijos vardinių premijų nugalėtojai.

Jaunųjų mokslininkų ir doktorantų mokslinių darbų konkurse (humanitarinių ir socialinių mokslų srityje) LMA pagyrimo raštu apdovanota VU Ugdymo mokslų instituto asist. dr. Sandra Kairė už mokslo darbą „Mes vienoje valtyje, bet aš vis tiek iš kitos kultūros: išgyvenimai mokantis daugiakultūrėse grupėse mobilumo metu“.

Aukštųjų mokyklų studentų mokslinių darbų konkurse (humanitarinių ir socialinių mokslų srityje) LMA premija apdovanota VU Filosofijos instituto magistrė Elzė Sigutė Mikalonytė už mokslo darbą „Grynosios muzikos turinio problema šiuolaikinėje filosofijoje“ (darbo vadovas doc. dr. Jonas Dagys).

Sveikiname!

Daugiau informacijos.