49348316 289368285096933 1315432007546699776 oSveikiname Filosofijos instituto Kontinentinės filosofijos ir religijos studijų katedros doktorantą Alfredą Buiko, laimėjusį antrą vietą konkurse „Trijų minučių disertacija“! Alfredas skaitė pranešimą „Sąmokslo teorijos kaip moderni demonologija“.

Kovo 13 d. VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) vyko konkurso „Trijų minučių disertacija“ finalas. Jo metu doktorantai iš Filosofijos, Medicinos, Chemijos ir geomokslų bei Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetų ir Fizinių ir technologijos mokslų centro (FTMC) savo disertacijas pristatė anglų kalba per tris minutes naudodami tik vieną skaidrę.

„Trijų minučių disertacijos“ konkursas prasidėjo 2008 m. Kvynslando universitete Australijoje. Šis renginys, kurio metu doktorantai apie savo tyrimus pasakojo trumpai ir suprantamai, sparčiai išpopuliarėjo ir šiuo metu vyksta visame pasaulyje. Vilniaus universitete šis konkursas šiemet yra organizuojamas trečią kartą. Kaip atrodo pasaulio nugalėtojų pristatymai, galite išvysti čia.

Daugiau informacijos apie šį konkursą ir apdovanojimus.