narcomapKol narkotikų prekeiviai intensyviai ieško naujų narkotikų platinimo kelių, Europa ruošia jiems efektyvų atsaką. Projektas „Narcomap“ pastaruosius metus atliko išsamų tyrimą 12-oje Europos valstybių, kuris leido geriau suprasti kaip ir iš kur į Europą plūsta narkotikai, kokie jie ir kokiais keliais platinami.

Ši išsami informacija atskleidė išsamesnį narkotikų problemos paveikslą ir leis Europoje sukurti efektyvesnį kovos su narkotikais mechanizmą.

Išsamūs projekto „Narcomap“ rezultatai 2019 m. balandžio 16 d. bus pristatyti baigiamojoje konferencijoje, kuri vyks Vilniuje, Vilniaus Universiteto Filosofijos fakultete (201 aud., 10.00–16.30). Konferencija vyks anglų kalba be vertimo.

Registracija į renginįRenginio programa: lietuvių kalbaanglų kalba. Daugiau informacijos rasite www.narcomap.eu

Konferencijos organizatoriai:

EU narcomapNusikalstamumo prevencijos Lietuvoje centras, VU Filosofijos fakulteto Sociologijos ir socialinio darbo instituto Kriminologijos katedra, RISSC, RiskMonitor, Nusikaltimų tyrimo ir policijos mokslų universitetas, Vilniaus pažangių studijų institutas.