Berniunas SK seminarasKviečiame į VU Filosofijos fakulteto Kognityvinių mokslų centro seminarą, kuriame Skaistė Kerušauskaitė (Department of Psychology, University of Rome “La Sapienza”, Italy) skaitys pranešimą „Dalinis ir holistinis suvokimas, tiriant vienalaikių užduočių paradigma“.

Renginys vyks 2019 m. balandžio 15 d. (pirmadienis), 17.00 val., Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto 201 aud. (Universiteto g. 9, Vilnius).

Pranešimo santrauka:

Plati dėmesio apimtis arba holistinis suvokimas yra susiję su teigiamomis emocijomis, o foku-suotas dėmesys arba dalinis suvokimas yra siejami su neigiamomis emocijomis. Šio ryšio prigimtis centrinio informacijos apdorojimo ribotumų kontekste dar mažai nagrinėta. Bus pristatytas šio ryšio tyrimas vienalaikių užduočių metodu, pasitelkiant vadinamąją Psychological refractory period (PRP) paradigmą.

Dėl papildomos informacijos kreiptis: