Sandra Kaire 2019Sveikiname Filosofijos fakulteto Ugdymo mokslų instituto asistentę Sandrą Kairę gavus Lietuvos mokslo akademijos pagyrimo raštą už daktaro disertaciją „Mes vienoje valtyje, bet aš vis tiek iš kitos kultūros: mokymosi grupėse išgyvenimai mobilumo metu“ (Socialiniai mokslai, Edukologija (S 007), apginta 2018-09-14, mokslinė vadovė prof. Lilija Duoblienė).

Disertacija buvo teikta Lietuvos mokslų akademijos aukštųjų mokyklų jaunųjų mokslininkų ir doktorantų geriausių mokslinių darbų konkursui.