Isankstinis priemimas intRask sau tinkamą studijų vietą iš anksto! Nuo 2019 m. balandžio 8 d. į studijų programas, pažymėtas specialiu ženklu „IŠANKSTINIS“, bus vykdomas išankstinis priėmimas į valstybės nefinansuojamas studijų vietas. Išankstinio priėmimo metu konkurse gali dalyvauti ankstesniais metais vidurinį išsilavinimą įgiję stojantieji ir šiemet vidurinį išsilavinimą įgysiantys moksleiviai.

Sutartis galios, jei įstojusysis atitiks minimaliuosius reikalavimus, keliamus valstybės nefinansuojamai vietai. Išankstinio priėmimo metu studijų sutartį sudarę stojantieji nepraras galimybės dalyvauti bendrajame LAMA BPO priėmime ir pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų vietas bei į tas studijų programas, į kurias priėmimas nėra vykdomas Išankstinio priėmimo metu.

Daugiau informacijos rasite čia.