Filosofijos seminarai 04242019 m. balandžio 24 d., trečiadienį, 17.00 val., kviečiame į Filosofijos instituto doktorantų seminarą. Seminaras vyks VU Filosofijos fakulteto 205 auditorijoje (Universiteto g. 9, Vilnius).

Filosofijos istorijos ir analitinės filosofijos katedros doktorantė Živilė Pabijutaitė skaitys pranešimą „Temporalinės logikos sistemų CL ir Kb semantinės interpretacijos su tradicinių teisingumo reikšmių pertrūkiais“ [pranešimo santrauka]. Komentuos asist. dr. Mindaugas Gilaitis.

Filosofijos istorijos ir analitinės filosofijos katedros doktorantas Albinas Plėšnys skaitys pranešimą „Tiesa nėra teiginio savybė (arba apie Epimenidą, Pegasą ir Tarskį)“ [pranešimo santrauka]. Pranešimą komentuos doc. Naglis Kardelis.

Seminaro plakatas / Seminaro prieiga VU Filosofijos fakulteto Facebook paskyroje /

Seminaro prieiga VU renginių kalendoriuje

Kontaktinis asmuo: Kristina Rinkevičienė, VU Filosofijos instituto administratorė,
tel. (8 5) 266 7617, el. paštas