Sidabrine linija 2aMaloniai kviečiame visus* dalyvauti „Sidabrinės linijos“ projekto pristatyme, kuris vyks 2019 m. balandžio 29 d. 18.00 val. Vieta – Filosofijos fakultetas, Sociologijos ir socialinio darbo institutas (201 a., Universtiteto g. 9, Vilnius).

„Sidabrinė linija” yra nemokama draugystės ir bendravimo telefonu paslauga vienišiems garbaus amžiaus žmonėms. Siūlome galimybę turėti telefoninį draugą, su kuriuo galima reguliariai kalbėtis įvairiausiomis temomis, aptarti aktualijas ar tiesiog pasišnekučiuoti.

Renginyje bus kalbama apie tai, kaip „Sidabrinė linija“ veikia, kokia yra šio socialinio projekto kuriama nauda, kviesime prisijungti naujus savanorius.

Susidomėjusius prašome iš anksto užsiregistruoti el. paštu:

Dėl nenumatytų aplinkybių projekto „Sidabrinė linija“ pristatymas atšaukimas.