Kviečiame į SAFER projekto renginius - VU Filosofijos fakultetas

vaikai1Vilniaus universiteto Psichologijos instituto tyrėjų komanda, įgyvendindama Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programos kofinansuojamą projektą „Sisteminis požiūris į lyties lygybę“ (SAFER; Systematic Approaches for Equality of Gender), sutarties Nr. 776970, kviečia dalyvauti renginiuose, skirtuose mokytojams, vaikams ir tėvams.

2019 m. rugpjūčio 26-27 d. organizuojami renginiai mokytojams ir pedagogams:

Rugpjūčio 27 d., 12.00 val. Paskaita pedagogams „Asmenybės ugdymas be lyčių stereotipų”, veda LVJC Lektorė Vilma Gabrieliūtė.
Rugpjūčio 26–27 d., Mokymai „Smurtui – NE! Lygybei – TAIP!”, veda lektorė Alina Martinkutė-Vorobej.

2019 m. rugsėjo 4 d. organizuojama šventė šeimoms:

15.00 val. Dailės dirbtuvės „Nusiėmus rožinius akinius“, veda dailininkė Vilija Galdikaitė.
15.00 val. Patyriminis seminaras vaikams „Nėra vienodų. Išdrįsk būti savimi!“, veda Ignas Genys.
17.30 val. Nemokamas seminaras „Lyties stereotipai ir jų poveikis vaikams: ką turėtų žinoti tėvai?“, veda Linas Slušnys.

Projektas įgyvendinamas kartu su partneriais iš Airijos (ICEP-Europe), Graikijos (HAPPSY), Kipro (Vystymosi institutas ir GrantXpert Consulting), Italijos (CESIE) ir Didžiosios Britanijos (YouAct), koordinuojant SPAVO iš Kipro.

Projektu siekiama mokymų metu gilinti mokytojų žinias ir įgūdžius, kurias jie perduos vaikams, kad jie mokėtų kontroliuoti savo elgesį ir išvengti smurtinės elgsenos. Sveikų santykių su kitais kūrimas ir prasmingų gyvenimo įgūdžių tobulinimas yra vieni esminių pasitikėjimo ir pozityvių santykių elementų, padėsiantys atpažinti netinkamą ir smurtinį elgesį. Be to, apmokyti mokytojai gebės atpažinti, įvardinti, išvengti ir tinkamai reaguoti į smurto lyties pagrindu situacijas, taip pat vengti stereotipų, kurie susiję su smurtu lyties pagrindu. Projekto tikslas yra suteikti reikalingus išteklius mokytojams, kad jie galėtų įgyvendinti tokias veiklas mokyklose, kurios didintų sąmoningumą apie smurtą lyties pagrindu.

Daugiau informacijos projekto svetainėje: http://gendersafer.eu/lt

 

LogoVU Logo bordoEU flag EN text

 

 

 

 

 

 

 

Šį projektą kofinansuoja Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programa. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, Europos Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį čia patalpintos informacijos  panaudojimą.

 

. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos