VU Nuotr.1234 642x367Vadovaudamasi Vilniaus universiteto statuto 44 straipsnio 3–5 dalimis, Vilniaus universiteto taryba skelbia viešą tarptautinį konkursą Vilniaus universiteto rektoriaus pareigoms eiti (kadencijos trukmė – 5 metai).

Visa informacija apie viešą tarptautinį konkursą skelbiama ir su atnaujinta rektoriaus rinkimų tvarka bei kitais dokumentais galima susipažinti specialioje VU interneto svetainės skiltyje „Rektoriaus rinkimai“. Atnaujintoje konkurso organizavimo tvarkoje numatyta galimybė dokumentus teikti elektroniniu būdu.