VU FsF eisenaSveikiname VU Filosofijos fakulteto bendruomenės narius su artėjančiais mokslo metais ir kviečiame dalyvauti 2019-2020 mokslo metų pradžios šventės RENOVATIO STUDIORUM 2019 renginiuose:

Rugsėjo 2 d.

9.30 val. Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.00 val.  Dekano prof. Arūno Poviliūno, prorektorės dr. Birutės Švedaitės – Sakalauskės, studijų prodekanės dr. Jolantos Aleknevičienės sveikinimai.
Filosofijos fakulteto institutų atstovų ir studentų atstovybės sveikinimai.
Pirmoji paskaita „Ar filosofija yra kūryba?“. Vilniaus universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3). Paskaitą skaito Filosofijos instituto profesorius Kristupas Sabolius.

11.45 val. Šventinė visų studentų, dėstytojų ir administracijos nuotrauka Filosofijos fakulteto Bursų kieme (Universiteto g. 9).

12.00 val. Azijos ir transkultūrinių studijų instituto profesoriaus dr. Donato Brandišausko fotografijos parodos „Elnių žmonės – Sibiro oročėnai“ ir Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Studentų atstovybės fotografijos parodos „VU Filosofijos fakulteto pirmakursių stovykla ‚Magnus Opum‘“ atidarymai Filosofijos fakulteto 2 aukšto fojė.

12.20 val. Pirmakursių susitikimai su kuratoriais:

Bakalauro pakopos:
Pietų Azijos studijos – Kinų kalbos kabinetas.
Artimųjų Rytų studijos – Hindi kalbos kabinetas.
Japonologija – J. Kovalevskio aud.
Sinologija – A. Binderio aud.
Susitikimas vyks Azijos ir transkultūrinių studijų institute (Universiteto g. 5)
Filosofija – 207 aud.
Kriminologija – 302 aud.
Psichologija – 301 aud.
Socialinis darbas – 107 aud.
Sociologija – 313 aud.
Vaikystės pedagogika – 204 aud.

Magistrantūros pakopa:
304 aud.

14.45 val. Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30 val. Iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme.

18.30 val. Šv. Mišios akademinei bendruomenei Vilniaus arkikatedroje bazilikoje (Šv. Mišioms vadovaus Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas).

19.30 val. Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choro koncertas Vilniaus arkikatedroje bazilikoje (Katedros a. 2).

Rugsėjo 3 d.

9.30 – 10.45 val.  Bakalauro pakopos studentų susitikimai su studijų programų komitetų pirmininkais.

Azijos studijos – J. Kovalevskio aud.
Filosofija – 304 aud.
Kriminologija – 207 aud.
Psichologija – 201 aud.
Socialinis darbas – 401 aud.
Sociologija – 406 aud.
Vaikystės pedagogika – 107 aud.
 VU FsF patinka
11.30 – 12.15 val. Doc. dr. Vilmantės Pakalniškienės paskaita: „Kaip reikia mokytis?“, VU Teatro salė (Universiteto g. 3).

12.30 – 13.00 val. Susitikimas su fakulteto dekanu prof. Arūnu Poviliūnu ir studijų prodekane dr. Jolanta Aleknevičiene, VU Teatro salė (Universiteto g. 3).

13.00 – 13.30 val. susitikimas su VU SA FsF, VU Teatro salė (Universiteto g. 3).

13.30 val. Bakalauro pakopos studentų išvykos į susitikimus su alumnais jų darbo vietose:

Sociologija – STRATA (ex-MOSTA) (A. Goštauto g. 9, II a, Vilnius), susitinkame fakulteto kiemelyje 13.40 val.
Vaikystės pedagogika – Šiaurės licėjus (Vytauto g. 1, Vilnius), susitinkame fakulteto kiemelyje 13.40 val.

Psichologija:
1 grupė – Vaikų linija (Algirdo g. 31, Vilnius), susitinkame fakulteto 1-ame aukšte prie įėjimo į fakultetą/apsaugos posto 13.40 val.
2 grupė – Vilniaus šeimos psichologijos centras (Apkasų g. 6-9, Vilnius), susitinkame fakulteto 2-o aukšto fojė 13.30 val.
3 grupė – Master Class (Ž. Liauksmino str. 3, Vilnius), susitinkame fakulteto 3-o aukšto fojė 13.30 val.
4 grupė – Savižudybių prevencijos skyrius, Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras (Vasaros g. 5, Vilnius), susitinkame prie VU centrinių rūmų durų 13.30 val.
5 grupė – VUL Santariškių klinikos, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centras (Santariškių g. 2, Vilnius), susitinkame prie VU bibliotekos durų 13.30 val.
6 grupė – Vaiko psichologinės pagalbos centras (Kalvarijų 131, 312 kab., Vilnius), susitinkame fakultete prie dekanato (212 kab.) 2-as aukštas 13.30 val.

Kriminologija:
1 grupė – Probacijos tarnyba (Kareivių g. 1, Vilnius), susitinkame VU bibliotekos kieme, priešais Donelaičio paminklą 13.30 val.
2 grupė – Probacijos tarnyba (Kareivių g. 1, Vilnius), susitinkame fakulteto kiemelyje 14.30 val.

Artimųjų Rytų Studijos – Turkijos ambasada (Didžioji g. 37, Vilnius), susitinkame Azijos ir transkultūrinių studijų institute (Universiteto g, 5) 13.45 val.
Sinologija – Kinijos Liaudies Respublikos ambasados ekonomikos ir prekybos biuras (Blindžių g. 34, Vilnius), susitinkame Azijos ir transkultūrinių studijų institute (Universiteto g, 5) 13.45 val.

Susitikimas su Evelina Vilčinskaite (YFU Lietuva, Tarpkultūrinių edukacinių mainų moksleiviams organizacijos direktorė, Misija Sibiras dalyvė), susitikimas vyks Azijos ir transkultūrinių studijų instituto Kovalveksio aud. (Universiteto g, 5), 13.40 val.

Filosofija – susitikimas vyks rugsėjo 4 d., 14.00 val., 304 aud., Filosofijos fakultete.
Socialinis darbas – Matulaičio socialinis centras (J. Matulaičio a. 3, Vilnius), susitinkame fakulteto kiemelyje rugsėjo 4 d., 12.10 val.

Maloniai laukiame visų fakulteto bendruomenės narių!

Dėstytojų dėmesiui dėl pirmakursių!
Rugsėjo 2–6 dienomis bakalauro pakopos pirmakursiai dalyvaus integracijos savaitėje, todėl jiems paskaitų nebus. Paskaitos jiems prasidės nuo rugsėjo 9 d.

Bendrųjų universitetinių studijų (BUS) ir pasirenkamieji dalykai (PD), į kuriuos užsiregistravę ne vien pirmakursiai, bet ir aukštesnių kursų studentai, vyks pagal tvarkaraštį.