aging workforce2019 m. spalio 7 d. – spalio 9 d. VU Filosofijos fakultete viešės profesorė Boguslava Urbaniak iš Lodzės universiteto (PL). Profesorė skaitys paskaitas apie problemas darbo rinkoje, kurios kyla dėl senstančios visuomenės.

Paskaitų metu bus supažindinama su skirtingų ES šalių darbo rinkos politika, analizuojamas jų efektyvumas, palaikant didesnį darbo rinkos aktyvumą senstančioje visuomenėje.

Paskaitos vyks VU Filosofijos fakultete spalio 7 d. 17 val., spalio 8 d. 15 val., bei spalio 9 d. 15 val. 201 auditorijoje.

Profesorė atvyksta Sociologijos ir Socialinio darbo instituto kvietimu kvietimu pagal Erasmus Teaching mainų programą.

Kontaktiniai asmenys: