head 3001159 960 720VU Psichologijos institutas maloniai kviečia dalyvauti seminare, skirtame (klinikinės) neuropsichologijos ir jos studijų diegimo Lietuvoje problemoms aptarti.

Seminare bus diskutuojama psichologijos atšakos – neuropsichologijos plėtros Lietuvoje klausimais. Seminare dalyvaus svečiai – žinomi neuropsichologai iš JAV, Norvegijos, Didžiosios Britanijos ir Lenkijos. Jie pristatys neuropsichologijos tyrimų ir studijų raidos aspektus minėtose šalyse. Taip pat bus pristatyta ir neuromokslų raida Lietuvoje ir aptartos galimybės vykdyti tyrimus, bei išdiskutuoti galimus neuropsichologijos studijų variantus Lietuvos universitetuose.

Dabartiniu laiku neuromokslų pasiekimai vis labiau taikomi ne tik medicinoje (nervų ir psichikos ligų gydymas), bet ir socialinių mokslų praktikoje (pvz., aiškinant ir įveikiant mokymosi negales, kalbėjimo ir elgesio sutrikimus, kuriant ugdymo programas, grįstas vaiko smegenų raidos ypatumais, ir pan.)", - sako renginio organizatorius Taikomosios psichologijos katedros narys prof. dr. Albinas Bagdonas.

Seminaro vieta: Psichologijos institutas, Filosofijos fakultetas, Universiteto g. 9, 201 aud. 

Seminaro data: 2019 m. spalio 11–12 d.

Seminaro kalba: anglų 

Seminaro programa

Išankstinė registracija: arba  

Seminarą remia Tarptautinė neuropsichologijos draugija (INS – International Neuropsychological Society). Jau 15 metų Vilniaus universitetas gauna INS mokslinį žurnalą (JINS). Taigi Lietuvos psichologai ir neuromokslų atstovai turi galimybę kiekvieną mėnesį susipažinti su naujausiomis šios srities publikacijomis. Žurnalą galima rasti VU bibliotekoje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos