72087835 406159860082338 5046273993670131712 n2019 m. spalio 18 d. kviečiame dėstytojus ir studentus dalyvauti socialinio verslo festivalyje GoSocial, kurį organizuoja Vilniaus universitetas su Filosofijos fakulteto Socialinio darbo ir Socialinės gerovės katedra. Renginio tikslas – jaunimui patraukliais būdais supažindinti studentus su tarpdisciplinine socialinių inovacijų koncepcija, pristatyti kūrybiškus būdus spręsti socialines problemas taikant verslo principus ir metodus.

Renginį sudarys kelios skirtingos erdvės ir jose vyks skirtingos veiklos. Pagrindinėje erdvėje vyks Lietuvoje veikiančių socialinių verslų ir praktinio mokymo firmų mugė, kurioje galima bus susipažinti su paslaugomis bei gaminamais produktais, betarpiškai kontaktuoti su socialiniais inovatoriais, semtis iš jų patirties, bendrauti su pažeidžiamų visuomenės grupių atstovais. Kas 20 min pagrindinėje salėje vyks blitz (iki 10 min) 12 socialinių verslų pranešimai.

Kitoje erdvėje vyks tarptautiniai seminarai, kuriuos moderuos ir patirtimi dalinsis Italijos ir Jungtinė Karalystės ekspertai (seminarai vyks anglų kalba).

Renginio vieta: Menų fabrikas Loftas, Švitrigailos g. 29
Renginio pradžia: 10 val.
Socialinės iniciatyvos „Nepatogus kino“ seanso pradžia: 15 val.

Renginys bei kino seansas nemokami, renginį finansuoja LR Švietimo, sporto ir mokslo ministerija.

Kontaktinis asmuo:
Ieva Adomaitytė-Subačienė