stethoscope 1584223 960 7202019 m. spalio 31  d. 3 kurso socialinės politikos  studentų seminare lankysis LR Valstybinės ligonių kasos direktorius Gintaras Kacevičius. G. Kacevičius pristatys Lietuvos sveikatos sistemos finansavimo bendruosius principus ir Valstybinės ligonių kasos rolę šiame lauke, papasakos apie Valstybinės ligonių kasos veiklą, finansus, jų surinkimą, paskirstymą, sveikatinimo paslaugų apmokėjimo principus ir t.t.

Seminaras skirtas Socialinės politikos 3-čio kurso studentams, tačiau jis atviras visiems, kam įdomi Sveikatos sistemos finansavimo tematika.

Laikas – spalio 31 d. 9 val.
Vieta – VU Filosofijos fakultetas (Universiteto g. 9) 207 auditorija.
Kontaktinis asmuo – asist. dr. Jurga Mataitytė-Diržienė, el. paštas: