Paskaita apie filosofinį konsultavimą - VU Filosofijos fakultetas

door 1590024 960 7202019 m. lapkričio 6 d. 17 val. VU Filosofijos fakultete (Universiteto  g. 9) 201 aud. vyks vieša Todd Rossman, Scholastic Consulting, SIA (Latvija), paskaita „Filosofinis konsultavimas: kas, kaip ir kodėl?“.

Per paskutinius dešimtmečius Europoje ir JAV išaugęs filosofinio konsultavimo judėjimas atsiliepia į amžinąjį klausimą apie santykį tarp teorijos ir praktikos, mąstymo ir gyvenimo. Profesionalus filosofinis konsultantas Toddas Rossmanas atviroje diskusijoje papasakos, kaip jis padeda savo klientams susigaudyti jų ieškojimuose bei pasidalins savo mintimis apie filosofiją apskritai, remdamasis savo daugiamete teorine ir praktine patirtimi. Teorinius svarstymus iliustruos realių atvejų analizė.

Diskusiją, kuri vyks anglų kalba, moderuos Justinas Grigas, Filosofijos instituto doktorantas ir besimokantis psichoterapeutas.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos