isepInternational Student Exchange Programs (ISEP) - studentų mainų programa, kuri didžiuojasi daugiau nei 300 aukštojo mokslo institucijų iš 50 pasaulio šalių partneryste.

VU studentus kviečiame dalyvauti ISEP mainų programos atrankoje ir 2020 mokslo metų rudens semestrą ar visus akademinius metus praleisti viename iš JAV ar kitos šalies universitete.
ISEP programa garantuoja nemokamą mokslą, apgyvendinimą ir maitinimą!

Šiuo metu vyksta atranka į ISEP mainus iki gruodžio 7 d. (imtinai).

Dokumentai reikalingi norint dalyvauti atrankoje:
1. Išrašas iš dekanato apie akademinius rezultatus (anglų kalba), (magistro ir doktorantūros studentai pateikia diplomo kopiją);
2. Motyvacinis laiškas anglų kalba;
3. Institucijų, kuriose studentas norėtų studijuoti, sąrašas (nurodyti ne daugiau 10 institucijų prioritetine tvarka) (pildyti ant atskiro lapo);
4. Bent penkiose institucijose sudaryti preliminarų studijų planą (kiekvienai institucijai pildyti atskirą Learning agreement lapą, visos programos turi būti pateikiamos atrankos komisijai su fakulteto koordinatoriaus parašais).

Išsamesnė informacija apie programą, atrankos procesą bei kriterijus, registracijos procedūrą ir terminus.

Info in English: ISEP

Kontaktinis asmuo:
Julius Pukelis
El. p. , tel. 268 7156,
Tarptautinių ryšių sk., 242 kab., VU Centriniai rūmai.